Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter III
Litografi, lysmål
46x71
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 298/299. Fra 1983.
Vurdering
Tilslag NOK 22 000
Litografi, lysmål
46x71
Vurdering