Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Røstskøyter III

Litografi, lysmål
46x71
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 298/299. Fra 1983.

Vurdering

Tilslag NOK 22 000