Rittun, Thorstein(1929-2018)
Skogsarbeidere 1957
Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Thorstein Rittun 1957
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på lerret
65x100
Vurdering