Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Skogsarbeidere 1957

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Thorstein Rittun 1957

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering