Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Solbadere

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden av platen: RK

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering