Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Solbadere

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden av platen: RK

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000