Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Ulving, Even (1863-1952)
Kystlandskap med pike ved bål

Olje på lerret
59x92
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000