Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap med pike ved bål
Olje på lerret
59x92
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
59x92
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering