Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap med pike ved bål

Olje på lerret
59x92
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 36 000