Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Balestrand

Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Sognefjord (ved Balestrand)".

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00