Ulving, Even(1863-1952)
Fra Balestrand
Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Sognefjord (ved Balestrand)".
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering
NOK 30 000