Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Balestrand

Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Sognefjord (ved Balestrand)".

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000