Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti 1886

Olje på lerret
150x210
Signert og datert nede t.h.: Grimelund. Paris 1886.

Spisestuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000