Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Jacobsen, August (1868-1955)
Landskap med kyr

Olje på lerret
90x120
Signert nede t.h.: Aug. Jacobsen

Spisestuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000