Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Dampbåt og seilskuter i kystlandskap

Olje på lerret
58x94
Signert nede t.v.: A. Normann

Forstuen.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00