Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Dampbåt mellom klipper 1910

Olje på lerret
63x98
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1910.

Forstuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering