Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ødegaard, Hans (1876-1943)
Høstlandskap, Eggedalen

Olje på lerret
90x69
Signert nede t.v.: H. Ødegaard

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Tilslag NOK 11 000