Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Widerberg, Frans (1934-2017)
Fra Algerie

Olje på lerret
38x51
Signert nede t.h.: FW

Påtegnet nede t.v.: Algerie.

Vurdering