Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Hest

Olje på lerret
34x46
Usignert

Påtegnet på baksiden: Herved bevidnes, at dette billedet "Gammel hvid hest", ubestemt tid, (ant. Hollandske reise), mærket D.K. 841 er malet af min Bedstefar Professor A. Tidemand. Bg 1/12 -34 Ad Tidemand. Dietrichson nr. 841.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 36 000