Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap 1898

Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t. h.: Gustav Wentzel 98

Vurdering

Tilslag NOK 12 500