Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterlandskap 1898
Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t. h.: Gustav Wentzel 98
Vurdering
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
35x60
Vurdering