Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Nocturne 1991

Olje på lerret
200x300
Signert og datert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen Oslo 1990-91

Forstuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000