Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Det vandrende hjertet 1993

Olje på lerret
90x65
Signert og datert på baksiden av lerretet: Oslo 1993 Kjell Erik Killi Olsen

Forstuen.

Galleri Ismene 1993, kat.nr. 11.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000