Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Det vandrende hjertet 1993

Olje på lerret
90x65
Signert og datert på baksiden av lerretet: Oslo 1993 Kjell Erik Killi Olsen

Forstuen.

UTSTILT:

Galleri Ismene 1993, kat.nr. 11.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000