Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Bark under seil 1847

Olje på lerret
91x121
Utydelig signert nede t.h.: J. Scott 1847

Kan være engelsk marinemaler: John II Scott (1802-1885).
Stuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000