Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Melbye, Vilhelm (1824-1882)
Skuter ved klippekyst 1848

Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.v.: Wilhelm Melby 1848

Stuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering