Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Gråvær i Pipervika ved Akershus 1922

Olje på lerret
114x167
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1922

Stuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000