Diriks, Edvard(1855-1930)
Gråvær i Pipervika ved Akershus 1922
Olje på lerret
114x167
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1922
Stuen.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
114x167
Stuen.
Vurdering
NOK 70 000–90 000