Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Gråvær i Pipervika ved Akershus 1922

Olje på lerret
114x167
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1922

Stuen.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000