Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Skøyte ved klipper 1890

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 90

Stuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000