Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Storgård 1874

Olje på lerret
29x48
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Herman W. Anker 1874

Vurdering