Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Sittende kvinne og bjerketrær

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x39
Usignert

Ang. JHW Anker.

Vurdering

Tilslag NOK 12 500