Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Sittende kvinne og bjerketrær
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x39
Usignert
Ang. JHW Anker.
Vurdering
Tilslag NOK 12 500
30x39
Usignert
Ang. JHW Anker.
Vurdering