Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Frognerkilen 1924

Olje på lerret
60x91
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1924

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000