Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Rognebærtre

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Rognetræ".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering