Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Rognebærtre
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Rognetræ".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering