Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Scott-Ruud, Gunnar (1897-1953)
Blåveis

Olje på lerret
40x48
Signert nede t.v.: Scott-Ruud

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.

Vurdering