Scott-Ruud, Gunnar(1897-1953)
Blåveis
Olje på lerret
40x48
Signert nede t.v.: Scott-Ruud
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 1 000
Olje på lerret
40x48
Signert nede t.v.: Scott-Ruud
Vurdering