Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Seilskuter i havn 1914
Olje på lerret
21x27
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmÿhr 1914.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
21x27
Vurdering
NOK 5 000