Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Selmyhr, Conrad (1877-1944)
Seilskuter i havn 1914

Olje på lerret
21x27
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmÿhr 1914.

Vurdering
NOK 5 000