Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Fra Skåtøy 1925

Olje på lerret
58x67
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 25.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00