Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Blått vann

Olje på lerret
51x62
Signert nede t.h.: E W

UTSTILT:

Jubilæumsutstillingen 1914. Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 96 med tittel: "Blått vann".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 185 000