Johannessen, Jens(1934-)
Den kinesiske vase 1970
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: JJ 70
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "1970. Jens Johannessen. Den kinesiske vase."
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00