Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Den kinesiske vase 1970

Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: JJ 70

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "1970. Jens Johannessen. Den kinesiske vase."

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00