Bleken, Håkon(1929-)
Over og ut III 1976
Olje på lerret
141x101
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -76
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Håkon Bleken Over og ut -III -77.".
Oslo kunstforening 1978. Bergens kunstforening 1978, kat.nr. 42.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000