Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Bleken, Håkon(1929-)
Over og ut III 1976

Olje på lerret
141x101
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -76

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Håkon Bleken Over og ut -III -77.".

Oslo kunstforening 1978. Bergens kunstforening 1978, kat.nr. 42.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000