Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Bleken, Håkon (1929-)
Over og ut III 1976

Olje på lerret
141x101
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -76

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Håkon Bleken Over og ut -III -77.".

UTSTILT:

Oslo kunstforening 1978. Bergens kunstforening 1978, kat.nr. 42.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000