Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Bergslien, Nils (1853-1928)
Oppvåknende nymfe

Olje på lerret
55x89
Signert nede t.h.: N Bergslien

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 50 000