Bergslien, Nils(1853-1928)
Oppvåknende nymfe
Olje på lerret
55x89
Signert nede t.h.: N Bergslien
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
55x89
Vurdering
NOK 50 000