Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Dahl, Hans (1849-1937)
Pike med rive og tine

Olje på lerret
100x50
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering