Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1974

Fargelitografi, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74

Nummerert nede t.v.: 28/125. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 14 500