Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestehandler 1974

Fargelitografi, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74

Nummerert nede t.v.: 11/125. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering