Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fra Procida 1833

Olje på papir, oppklebet på plate
20x27
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Procida d 15 Aug 33. TF.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 100 000