Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fra Procida 1833
Olje på papir, oppklebet på plate
20x27
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Procida d 15 Aug 33. TF.
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
20x27
Vurdering
NOK 100 000–120 000