Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Morgensol

Olje på plate
35x27
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000