Kavli, Arne(1878-1970)
Vinterlandskap med gårdsbruk 1895
Olje på lerret
70x122
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -1895.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 77 000
Olje på lerret
70x122
Vurdering