Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Vinterlandskap med gårdsbruk 1895

Olje på lerret
70x122
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -1895.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 77 000