Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Maler ved sitt staffeli 1881

Olje på lerret
63x53
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St Lerche Ddf. 81

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 65 000