Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Ved en norsk havn

Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: J Bennetter

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000