Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Ved en norsk havn

Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: J Bennetter

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00