Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Det indre av en furuskog 1856
Olje på lerret
89x125
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856
Haverkamp nr. 243.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
89x125
Haverkamp nr. 243.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000