Normann, Adelsteen(1848-1918)
Midnattsol, Reine i Lofoten
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering