Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Midnattsol, Reine i Lofoten

Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering