Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Dampbåten Helga
Olje på lerret, oppklebet på plate
132x200
Signert nede t.h.: Smith-Hald
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
132x200
Signert nede t.h.: Smith-Hald
Vurdering