Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Kihle, Harald (1905-1997)
Det var Guro upp i Dalen 1974-75

Fargelitografi, lysmål
43x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74-75

Nummerert nede t.v.: 14/75. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 16 000