Kihle, Harald(1905-1997)
Det var Guro upp i Dalen 1974-75
Fargelitografi, lysmål
43x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74-75
Nummerert nede t.v.: 14/75. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 16 000