Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Portalen til håpets mysterium 1977

Radering, lysmål
28x22
Signert og datert nede t. h.: Anne Knoff 77

Påtegnet nede t. v.: Prøvetrykk - koldnål.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering