Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Kaarbø, Ragnhild (1889-1949)
Landsby

Olje på plate
46x37
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbö

Påtegnet og datert, antagelig av kunstneren på baksiden av platen: "-Paris 1920".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000