Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Sydlandsk landskap med hus 1920

Olje på plate
46x37
Signert og datert nede t.h.: Ragnhild Keyser 1920

UTSTILT:

Rogaland kunstmuseum Stavanger.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering