Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Wankel, Charlotte(1888-1969)
Dromedarer 1939

Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: CW 39

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 65 000