Wankel, Charlotte(1888-1969)
Dromedarer 1939
Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: CW 39
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
50x40
Vurdering