Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Gledens gate

Olje på lerret
100x110
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie Gledens gate -30".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000