Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne og barn i landskap
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: Axel Ender -
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
45x60
Vurdering