Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Ved en uthavn

Olje på lerret
38x55
Signert nede t.v.: HFG

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000