Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Ved en uthavn

Olje på lerret
38x55
Signert nede t.v.: HFG

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00