Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Sitje, Joronn (1897-1982)
Underet 1940

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje -40-

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1940, kat.nr. 74 med tittel: "Underet".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000