Sitje, Joronn(1897-1982)
Underet 1940
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje -40-
Kunstnernes hus, Oslo 1940, kat.nr. 74 med tittel: "Underet".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000